فناوری وایرلس در ریسه های شلنگی

ریسه شلنگی SMD

ریسه شلنگی در کل دارای دو نوع ریسه گرد و نواری هستند که در بین آن ها ریسه های نواری از محبوبیت بهتری برخوردار هستند. ریسه های نواری نیز سه نوع می باشند که شامل ریسه های SMD، ریسه های تک لاین و ریسه های دو لاین می باشند. در ادامه در مورد ریسه های ای ام دی بیشتر توضیح خواهیم داد.

این نوع ریسه از جدیدترین و بهترین نوع ریسه های شلنگی بوده که در ساخت آن از فناوری SMD استفاده شده است. این نوع ریسه ها با استفاده از ال ای دی های SMD نور بسیار مناسبی تولید کرده و نسبت به ریسه های دیگر مصرف برق کمتری دارند بنابراین شما می توانید با مصرف برق کمتر نور و روشنایی بهتری دریافت نمائید که فوق العاده می باشد. این مدل ریسه را می توان در رنگ های مختلف تولید کرد و حتی گاهی بعضی از آن ها قابلیت تبدیل رنگ را نیز دارند که برای کاربران می تواند بسیار جذاب و عالی باشد. 

رنگ آبی ریسه شلنگی

کاربرد ها ریسه شلنگی

ریسه شلنگی یا ریسه تزئینی برای مکان های مختلفی بکار می رود. این محصول علاوه بر روشنایی بسیار عالی برای زیبایی و تزئین مکان های مختلف نیز کاربرد دارد. شما می توانید در خانه برای تزئین سقف، کناره های دیواریا پنجره ها و غیره از ریسه شلنگی استفاده کنید. همچنین در مکان های بازاز می توانید آن را بر روی سر در رستوران یا باغ زده یا دور درختان بپیچید و فضای روشن، رنگارنگ و بسیار زیبایی را برای مخاطبان خود ایجاد کنید. همچنین در مغازه ها و مکان های دیگر مانند تابلو های دیگر و بسیاری از مکان ها مختلف نیز بسته به سلیقه خود می توانید از این محصول شرکت زیتون نور گستران غرب استفاده نمائید.

ریشه شلنگی آفتابی

مزایای استفاده از ریسه شارو لایت

·         قابلیت انعطاف بالا برای وصل کردن به مکان های مختلف

·         قابلیت نصب آسان

·         نوردهی عالی

·         تنوع در رنگ ها

·         اتصال بیسیم

·         استفاده از مواد اولیه درجه یک

·         برای نور پردازی فضای بیرون و درون ساختمان

·         کاربرد های متنوع

·         میزان خرابی کم

 

·         مقاومت در برابر آب و گرد و غبار

ریسه مهتابی

عواملی که احتمال دارد باعث سوختن یا خرابی ریسه شود

1.      ولتاژ نامنظم: ریسه های شلنگی شارو لایت با ولتاژ 220 ولت کار کرده بناربراین قبل از نصب باید اطمینان حاصل کنید که این ولتاژ برای آن ها فراهم شده است.

2.      مبع تغذیه: بیشترین سوختگی مربوط به ریسه های شلنگی مربوط به منبع تغذیه بوده زیرا احتمال دارد به مرور زمان منبع ضعیف شده و از کار بیفتد که باعث خرابی ریسه خواهد شد.

3.      بررسی اتصال برق: شاید برای هر کسی پیش بیاد که ریسه آن روشن نشود ابتدا باید از اتصال برق مطمئن شویم بعد به سراغ گزینه های دیگر برویم.

4.      بلندی ریسه: گاهی ریسه آنقدر طول آن زیاد می شود که یک منبع تعذیه برای آن کفایت نمی کند. بنابراین باید ریشه ها ر تقسیم کرده و از چند منبع نغذیه استفاده شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا