فناوری بیسیم

فناوری وایرلس در ریسه های شلنگی

با پیشرفت فناوری در بیشتر وسایل و تجهیزات الکترونیکی امروزه در ریسه های شلنگی نیز تغییرات عمده ای صورت گرفته که یکی از بهترین آن استفاده از فناوری وایرلس یا بیسیم بوده که به شما این امکان را می دهد تا به صورت بیسیم از ریسه های شلنگی استفاده نمائید. در ریسه های جدید وایرلس سیم در داخل مدار حذف شده است بنابراین امکان سوختن به شدت کاهش پیدا خواهد کرد به عبارت دیگر اتفاقاتی مانند پیچش، خرابی و خاموشی در ریسه های وایرلس کمتر دیده خواهد شد.

در این نوع ریسه ها همچنین همچنین به راحتی می توان توان نور را کم و زیاد کرد و کنترل آن بهتر در اختیار افراد قرار خواهد گرفت. در ریسه های قدیمی دو سوزن داخل ان وجود داشت تا بتوان به راحتی از دیوید یا یکسو کننده استفاده کرد. در صورتی که اگر این سوزن ها خراب می شدند باعث اتصال کوتاه در مدار شده و کار نهایی را خراب می کرد در صورتی که در ریسه های وایرلس این مشکل بر طرف شده و به همین دلیل خراب شدن این ریسه کمتر اتفاق خواهد افتاد.

 

از مزایای دیگر این ریسه می توان به طول عمر بالای آن ها اشاره کرد که باعث شده تا کاربر در طول سال های زیاد از ریسه وایرلس خریداری شده با کیفیت بالا استفاده کند. قابلیت نصب ریسه های بیسیم بسیار راحت از ریسه های دیگر بوده و شما به راحتی می توانید در مکان های مختلف برای تزئین هر قسمت از آن ها بهترین استفاده ممکن را ببرید. بنابراین با توجه به این مزایا و همچنین جدید بودن این فناوری در ریسه های شلنگی شرکت شارو لایت نیز درصدد برآمد تا از فناوری وایرلس در ریسه های خود بهره گرفته و محصولات بسیار با کیفیت تر و ایده آل تری را نسبت به قبل در سایز ها و رنگ های مختلف برای کاربران تهیه نماید.

 

در ریسه های بیسیم شار نوری نیز افزایش خواهد یافت زیرا در ریسه های قدیمی شار نوری تقریبا بین 300 الی 400 لومن بود در حالی که در ریسه بیسیم شار نوری به 700 الی 800 لومن خواهد رسید بنابراین شما نور بیشتری را خواهید داشت و استفاده بهتری از آن انجام خواهید داد.

فناوری وایرلس در ریسه های شلنگی

ساختار ریسه وایرلس

در ریسه های قدیمی از دو رشته سیم در دو طرف مدار استفاده می شد. این رشته سیم ها از جنس مس یا آلومینیوم بودند و وظیفه انتقال برق را بر عهده داشتند و بعد به دو رشته سیم دیگر متصل می شدند. اما ریسه وایرلس فقط از مدار تشکیل شده است و دو رشته سیم از آن حذف شده اند. این مدار به صورت 5 لایه بوده که حداقل دو لایه از آن دارای سیم های مسی بالای 90 درصد می باشند بنابراین بین متر اول و دوم هم دیگر سیمی وجود نخواهد داشت. 

فناوری وایرلس در ریسه های شلنگی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا